Lista tagów użytkowników

Strona 1 z 2 12 Ostatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
    Awatar kszysztow

maj 2015
    Sieć
    O2/Virgin
    Telefon
    iPhone 7
    FW
    iOS 11.3.1
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    5843
    (5843p.)

Domyślnie Xiaomi 10000mAh Powerbank

Przenośny powerbank jest bez wątpienia obowiązkowym akcesorium dla tych, którzy mają smartfona i używają go regularnie. Jest to różnica między wyczerpaniem baterii w kluczowym momencie i nieprzerwanym użytkowaniem urządzenia mobilnego. Xiaomi bez wątpienia buduje solidną reputację dzięki tanim urządzeniom mobilnym i akcesoriom, a jak radzi sobie ich powerbank o pojemności 10000mAh?

Każdy z zakupionych przeze mnie produktów Chińskiego producenta przychodzi w eleganckim i minimalistycznym opakowaniu. W przypadku zewnętrznej baterii pudełko jest białe i widać na nim jedynie logo MI, a na każdym z boków są dodatkowe informacje takie jak specyfikacja i certyfikat oryginalności.

W opakowaniu ukryta jest zewnętrzna bateria, płaski kabel USB - †’ microUSB, a także instrukcja obsługi w języku chińskim. Samo urządzenie wykonane jest ze szczotkowanego aluminium i tworzywa sztucznego, wydaje mi się, że jest wytrzymałe, choć osobiście tego nie sprawdzałem. Najbardziej zdziwił mnie jego rozmiar, biorąc pod uwagę pojemność, myślałem, że będzie wyższy i grubszy, ale jest niski i cieńszy niż zakładałem.

Korzystanie z urządzenia jest proste, wystarczy je naładować i podłączyć do niego tablet lub smartfona, z którego obecnie korzystamy. Na przodzie umieszczono wskaźniki LED-owe informujące o stanie baterii, pełno wymiarowy port USB i port microUSB. Nie musimy go nawet włączać, wystarczy, że podłączymy nasze urządzenie dołączonym kablem, a powerbank od razu zacznie pracować.

W rzeczywistości pojemność wynosi zaledwie 6250mAh co pozwoliło mi na jedno pełne naładowanie Xiaomi Redmi Note 3 i Motoroli Moto G XT1032. Po naładowaniu obydwu sprzętów zostało jeszcze trochę zasilania, choć wtedy lepiej naładować go do pełna. Naładowanie 10W ładowarką od iPada do pełna zajmuje 5,5 godziny, więc najlepiej zostawić je na noc.

Dzięki wytrzymałej konstrukcji nie musimy się obawiać podczas wrzucania go do plecaka lub torebki. Na pewno nie należy do wagi piórkowej, ale biorąc pod uwagę pojemność baterii, jest lżejszy niż myślałem. Wymiary również są odpowiednie i w ogóle mi nie przeszkadzają. Cieszy mnie również jego wzornictwo, zdecydowanie wyróżnia się na tle większości tego typu urządzeń i wygląda inaczej niż reszta.

Ciężko powiedzieć złe słowo o produkcie Xiaomi, ponieważ działa tak jak powinien. Podoba mi się również, że cena nie jest przesadnie wysoka i jest tańszy od propozycji konkurencji. Wątpię, żeby w tym przedziale cenowym było coś lepszego.

Powerbank możecie nabyć tutaj - [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
    Ostatnio edytowane przez kszysztow ; 15-01-16 o 20:27

alien
    Gość

Domyślnie Odp: Xiaomi 10000mAh Powerbank

Maks prąd wyjściowy?

Awatar kszysztow

maj 2015
    Sieć
    O2/Virgin
    Telefon
    iPhone 7
    FW
    iOS 11.3.1
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    5843
    (5843p.)

5.1v 2.1a

alien
    Gość

Nie według specki producenta. Tylko faktyczny... Głównie to powinieneś testować poza pojemnością i stratami na przesyle... bo od tego zależy ile będzie Ci się telefon ładował... co Ci po 15k power banku jak da 0,2A i coś więcej niż stara nokia się będzie cały dzień ładowała.

Awatar kszysztow

maj 2015
    Sieć
    O2/Virgin
    Telefon
    iPhone 7
    FW
    iOS 11.3.1
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    5843
    (5843p.)

Ma 1A jedynie na wyjściu i nic ponad. Bateria się dłużej ładuje niż ładowarką do RN3

alien
    Gość

To 1A czy 2.1? Miałem tego powerbanka parę dni temu w ręku - kolega kupił i muszę powiedzieć, że jest ładny. Po prostu ładny... tylko niesamowicie łatwo się rysuje... on ma go ponad miesiąc i się już dość porysował..
    Kup miernik i przy testach powerbanków daj wyniki z miernika. Pojemność + wydajność prądowa to są główne rzeczy, które powinieneś testować. Trwałości ogniw nie ma jak przetestować przez 2 tygodnie, a wygląd.... przecież tu nie o niego chodzi...

Awatar kszysztow

maj 2015
    Sieć
    O2/Virgin
    Telefon
    iPhone 7
    FW
    iOS 11.3.1
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    5843
    (5843p.)

To kupiony dla mnie 1A ma normalnie,a według producenta 2.1. U mnie jeszcze rys nie ma na szczęście.

Gdzie kupię miernik.

alien
    Gość

Hmm. Najwygodniej dla Ciebie na poczet przyszłych testów będzie kupić coś takiego:
    [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
    lub w wersji "pro":
    [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

Nie rozumiem - 1A ma normalnie... skąd to 1A?

Awatar kszysztow

maj 2015
    Sieć
    O2/Virgin
    Telefon
    iPhone 7
    FW
    iOS 11.3.1
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    5843
    (5843p.)

Domyślnie Xiaomi 10000mAh Powerbank

Rzeczywista wartość na wyjściu. A znajdę podobne na Gearbest lub Banggood?

alien
    Gość

Szukaj. Nie wiem gdzie, ale aliexpress jest ok. Nie lubię innych od czasu przesiadki na ali z ebay'a.
    Kod:
    usb voltage meter/voltmeter

11. Następujący użytkownicy podziękowali alien za ten post przez Tapatalka:

Strona 1 z 2 12 Ostatni