Lista tagów użytkowników

Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
    Zbanowany

lis 2008
    Telefon
    Android
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    1400
    (1400p.)

Domyślnie Legato CardBoard2 - okulary 3D

Dostałem do recenzji Legato CardBoard2 - okulary 3D - gogle VR, od firmy MMG,

Zastanawiałem się co ciekawego może zaoferować kawałek pudełka i dwie soczewki. Podchodziłem do tego z dużym dystansem, bo już kiedyś miałem okazję zobaczyć na innym urządzeniu i nie zachwyciło. Sprzedawca przekonywał że tu będzie inaczej, zobaczymy.

Zainstalowałem kilaka aplikacji żeby sprawdzić ze sklepu Google Play

- Jurrasic VR
    - Tokyo VR
    - Pocket Rally
    - Roller Coaster

Jest sporo aplikacji do pobrania na pewno każdy coś dal siebie znajdzie.

Zacząłem sprawdzanie co ciekawego zaoferuje urządzenie.
    Zaskoczyło mnie że kawałek kartonu może w takiej dobrej jakości pokazać obraz w 3D.
    Oczywiście długo się nie nacieszyłem oglądaniem, bo syn zabrał i już nie oddał, ale jest tym zachwycony i musiałem mu kupić.

Bardzo fajną sprawą są otwory na słuchawki, kabel do ładowania telefonu oraz wycięcie na aparat (przez co można korzystać z aplikacji korzystający z tylnej kamery. W środku jest też kawałek antypoślizgowego materiału dzięki czemu telefon nie lata w urządzeniu.

Dane techniczne urządzenia Legato CardBoard2 - okulary 3D - gogle VR

Zamień obraz 2D na 3D już teraz!
    Jak to możliwe? Wystarczy, że będziesz posiadał smartfon z żyroskopem i akcelerometrem oraz Legato Cardboard 3D. Ten zestaw otworzy przed Tobą całkiem nowe możliwości. Za sprawą specjalnie zaprojektowanego kształtu urządzenia oraz wysokiej klasy soczewki, rozwiń możliwości swojego telefonu

Legato Cardboard 2 to udoskonalona wersja cieszących się ogromną popularnością Cardboardów Legato 3D

Jakie poprawki wprowadziliśmy?
    - Otwory na słuchawki – dzięki możliwości podłączenia słuchawek Twoja podróż po wirtualnym świecie będzie jeszcze bardziej realistyczna.
    - Otwór na kabel usb – rozładowany telefon nie przerwie już zabawy.
    - Otwór na aparat – od teraz możliwe jest korzystanie również z aplikacji wykorzystujących tylną kamerę telefonu.
    - Antypoślizgowa wklejka – teraz możesz śmiało korzystać z aplikacji wymagających ruchu – Twój telefon zawsze pozostanie na swoim miejscu

Porównanie Legato CardBoard2 vs inne okulary

Okulary można zakupić w sklepie [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
    Ostatnio edytowane przez krissos ; 07-10-16 o 20:47