Lista tagów użytkowników

Strona 1 z 2 12 Ostatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    Niewiarygodny Poster
    Awatar roberto341

wrz 2014
    Sieć
    Play
    Telefon
    Oukitel K10000
    Wspomniany
    4 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    26937
    (26937p.)

Domyślnie Brak możliwości zapalenia latarki kiedy poziom baterii jest niski.

Nie wiem czy dobry dział. Zastanawiałem się, czy nie wrzucić tego do problemów (jakby co, proszę o przeniesienie), ale generalnie szukam jakiejś modyfikacji pozwalającej odpalić latarkę, kiedy poziom baterii jest niższy niż 15 procent - wtedy zapalona latarka mi automatycznie gaśnie i nie da się jej zapalić. To pewnie jakaś reguła w systemie. Pytanie, czy jest jakiś mod, albo skrypt pozwalający na zmianę?

Sending from Oukitel K10000 (Android 5.1)
    Ostatnio edytowane przez roberto341 ; 11-10-16 o 22:43

Super Poster
    Awatar maxjusz

lut 2010
    Telefon
    S4, N82
    FW
    4.4.2
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    1122
    (1122p.)

Domyślnie Odp: Brak możliwości zapalenia latarki kiedy poziom baterii jest niski.

Dołączam się do pytania i czy jest coś co pozwoli na robienie zdjęć kiedy poziom baterii jest niski.

dzi3j4k
    Gość

Domyślnie Odp: Brak możliwości zapalenia latarki kiedy poziom baterii jest niski.

@[Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ] @[Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ] Podobno [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ] rozwiązuje ten problem w postaci widgetu na pulpicie.

4. 2 użytkowników wystawiło za ten post podziękowanie dla dzi3j4k:

Niewiarygodny Poster
    Awatar roberto341

wrz 2014
    Sieć
    Play
    Telefon
    Oukitel K10000
    Wspomniany
    4 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    26937
    (26937p.)

Albo nie działa, albo nie wiem, jak to ustawić...
    Ostatnio edytowane przez roberto341 ; 12-03-17 o 23:09

龍/竜
    Awatar cenzo

paź 2008
    Sieć
    Plus / Play
    Telefon
    S7edge / 7.x /32.(RooT NES) , S9 / 8.0/64 (No_Root)
    Wspomniany
    20 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)

Domyślnie Re: Brak możliwości zapalenia latarki kiedy poziom baterii jest niski.

Napisz czego nie możesz ustawić, postaram się ci pomóc

7. Następujący użytkownicy podziękowali cenzo za ten post przez Tapatalka:

Niewiarygodny Poster
    Awatar roberto341

wrz 2014
    Sieć
    Play
    Telefon
    Oukitel K10000
    Wspomniany
    4 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    26937
    (26937p.)

Tu coś się bawię, ale tak jak w temacie, nie wiem, co trzeba wybrać, żeby latarka działała kiedy jest 15 procent baterii i mniej? Pozdrawiam.

龍/竜
    Awatar cenzo

paź 2008
    Sieć
    Plus / Play
    Telefon
    S7edge / 7.x /32.(RooT NES) , S9 / 8.0/64 (No_Root)
    Wspomniany
    20 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)

Domyślnie Re: Brak możliwości zapalenia latarki kiedy poziom baterii jest niski.

Chodzi ci o ustawienie latarki na pulpicie jako widget tak i tak będzie działać nawet jak będzie 5 % baterii

Stwórz tylko widget na pulpit w programie, wiesz jak to zrobić?

Niewiarygodny Poster
    Awatar roberto341

wrz 2014
    Sieć
    Play
    Telefon
    Oukitel K10000
    Wspomniany
    4 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    26937
    (26937p.)

Miałem go i mogę zrobić ponownie, ale latarka poniżej 15 procent i tak nie świeci. Chodziło mi o to, żeby świeciła do upadłego, aż sprzęt się wyłączy, jeśli będzie taka potrzeba. Sądziłem, że to jakieś mocne narzędzie z dostępem do roota, które zmieni jakieś reguły w systemie. Póki co, jest tak jak wcześniej - bateria spada do 15 procent - latarka gaśnie i już się nie świeci, aż nie załaduję powyżej tego poziomu. Albo coś źle robię, albo to jeszcze nie to narzędzie. Może ktoś podpowie, który plik w systemie odpowiada za ustawienia latarki/lampy błyskowej? Może tam to będzie można zmienić? Bo w tej chwili, pozostaje chyba tylko testować dostępne w markecie i poza nim aplikacje do obsługi latarki. Wczoraj systemową latarkę z Sony Xperia zdołałem przenieść na swój sprzęt i zapalić, przy tym niskim poziomie baterii, jednak kiedy ją wyłączyłem, drugi raz zapalić się nie dało... Temat otwarty, a ja czekam na rozładowanie sprzętu do 15 procent, żeby spokojnie testować dalej inne rozwiązania. Oczywiście podzielę się ciekawszymi i tym najbardziej właściwym, jeśli ktoś mnie nie wyprzedzi do czego zachęcam i pozdrawiam :-) Edit: Testowałem różne latarki, z dostępem do roota i bez, projekty dużych marek takich jak Asus, a także niszowe zza wschodniej granicy, najczęściej. Od tej strony się poddaję, bo żadna z dostępnych nie zdołała zmienić tego czego potrzebujemy, ale z drugiej strony, dowiedziałem się, że to ewidentnie wina jakichś zabezpieczeń romu. Mam stocka 5.1, a u kumpla na CM11 (4.4.4), tego problemu nie ma. Potrzebuję poznać nazwę pliku systemowego, odpowiedzialnego za ustawienia lampy błyskowej, żeby się dalej bawić. Pomoże ktoś, bo nie mogę tego w sieci znaleźć?
    Ostatnio edytowane przez roberto341 ; 16-03-17 o 20:44

Super Poster
    Awatar maxjusz

lut 2010
    Telefon
    S4, N82
    FW
    4.4.2
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    1122
    (1122p.)

A szukałeś na xda lub w modułach xposed?

Niewiarygodny Poster
    Awatar roberto341

wrz 2014
    Sieć
    Play
    Telefon
    Oukitel K10000
    Wspomniany
    4 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    26937
    (26937p.)

Od tego zacząłem. Na razie nic ciekawego, chyba że źle szukałem. Rozwiązanie programowe napewno istnieje, bo w Cyanogenmod (już teraz LingaeOS), opartym na tym samym romie co mój stock, to działa jak powinno i gdyby ten custom był stabilny i działał w nim GPS, to bym się od razu przesiadł. Tak niestety nie jest w przypadku mojego sprzętu, dlatego tu się bardziej zaangażowałem. Póki ktoś nie podpowie z tym plikiem, albo innego rozwiązania - proponuję w kontekście tego tematu - przesiąść się na Cyjana, wszystkim, którzy mogą i się im to zazwyczajnie opłaca. Wersja stabilna, działa często dużo lepiej, niż to co oferuje w standardzie producent sprzętu (nawet ten temat może być przykładem). Ja po instalacji, straciłbym zbyt dużo funkcji ze stocka, których na codzień używam, ale by czas w którym to testowałem nie był całkiem zmarnowany, przekazuję info wam - Cyjan, to jedyne trafione rozwiązanie tego problemu, które do tej pory znalazłem. Co do XDA - są założone tematy, gdzie ludzie doszli do podobnych rozwiązań, co my tutaj. Można je też tam rozwijać. Będę miał pod ręką, to wrzucę tu jeszcze linka do któregoś globalnego tematu.
    Ostatnio edytowane przez roberto341 ; 02-04-17 o 21:20

Strona 1 z 2 12 Ostatni