Długo trwało za nim napisałem tą recenzję, ale to dla tego że musiałem dobrze sprawdzić zakupiony OBD2. Zakupiony został w [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

Porównując to urządzenie do poprzedniego które kiedyś zakupiłem na "alledrogo" to robi różnicę w jakości wykonania i działania.

Krótki opis OBD2

Legato Vgate WIFI to niewielkich rozmiarów urządzenie wyposażone w niezawodny chip ARM.

Urządzenie pozwala na:

- Odczytać i skasować błędy OBD2 – błędy ogólne jak i charakterystyczne dla danego producenta

- Skasować kontrolkę CHECK ENGINE

- Monitorować pracę silnika w czasie rzeczywistym

- Wskazać zużycie paliwa, pobrać dane z komputera pokładowego

- Wygenerować raport błędów

[Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

Sprawdzałem połączenie na samochodach takich jak Ford Mondeo rocznik 2001 , Fiat Panda rocznik 2004, Skoda Octavia rocznik 2011 oraz na Iveco Daily 2014 z żadnym z nich nie było żadnego problemu z połączeniem i działaniem. Niestety w żadnym z tych aut nie było usterki, aby sprawdzić kasowanie błędów (jak się coś trafi to opiszę).

Urządzenie jest kompatybilne ze smartfonem, tabletem, laptopem na systemach Android, Windows oraz IOS. Można nimi diagnozować swój samochód przy pomocy Legato Vgate WIFI

Na te urządzenia jest sporo aplikacji do diagnostyki takie jak:

Torque, RacingMeter for Torque , AutoDiagnosis, DashCommand, OBD Car Doctor, OBD Fusion, OBD Auto Doctor for Windows itp.

Używając dodatkowych programów takich jak MaxiECU PL, FiatECUScan i MultiECUScan, FESmobile, AlfaOBD, VauxCheck w zależności od posiadanego samochodu zyskuje się dodatkowe możliwości takie jak:

- diagnostyka ABS, Airbag, Immobilizer, licznik, skrzynia biegów, wspomaganie i inne

Używałem do tego programu Torque Pro,

Legato Vgate z powodzeniem można użyć we wszystkich samochodach benzynowych sprzedawanych w Europie po 2001 roku i dieslach sprzedawanych po 2004 roku, oraz we wszystkich samochodach benzynowych sprzedawanych w USA po 1996 roku i dieslach sprzedawanych po 2004 roku.

LEGATO VGATE WiFi – 3 X POLSKA!

Polska dystrybucja – urządzenia pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji marki Legato

Polska instrukcja – producent zadbał o dostarczenie instrukcji w języku polskim

Polska gwarancja i serwis – serwis marki Legato zlokalizowany w Polsce wyróżnia profesjonalizm i szybkość rozpatrywania wszelkich reklamacji.

Przy zakupie otrzymałem

- Legato Vgate WiFi
- Intrukcja
- Płyta
- Paragon możliwa też Fvat

Legato Vgate WIFI OBD2 można zakupić w sklepie [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]